Волонтери Фонду

Валерія Благуляк

Валерія Благуляк

Студентка 3-го курсу ТНМУ

Наполегливість, впертість та справедливість - це саме ті риси, які супроводжують Валерію в її справах усе життя.

Волонтерством почала займатися ще в 2019 році на першому курсі, де брала участь в ліпленні вареників для наших мужніх захисників. Протягом наступних років брала участь в різних студентських активностях, зокрема лекціях для школярів зі статевого виховання «Sex education» та згодом створила свій цикл лекцій: проект «Ментальне здоров‘я» та «Вплив ґаджетів».

З 2020 року Валерія є також заступником керівника програми «Менторство» в ТНМУ.

Від початку війни з друзями сортує та збирає медикаменти, що вважає безпосередньо своєю сферою відповідальності.

«Я впевнена, що кожен навіть невеликим добрим ділом робить зараз неможливе, адже в єдності наша сила! До перемоги!»

Владислав Рижов

Владислав Рижов

Тренер дублюючого складу команди баскетбольного клубу «Тернопіль»

Професійний гравець, вихованець маріупольської школи баскетболу.

«У цей складний час для нашої країни так важливо зберігати бойовий настрій та жагу до перемоги. Наша країна, як ніколи, має сили, чистий розум та впевненість у своїх діях. Це «фінальний матч», в якому перемога тільки за Україною! Баскетбольний клуб продовжує свою діяльність з користю для країни та її мешканців, ставши Благодійним фондом «Тернопіль». Ми впевнені в перемозі! Слава Україні!»

Дарина Шандрук

Дарина Шандрук

Студентка 5-го курсу Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського

Волонтерством займається з 2018 року, коли навчалася на другому курсі університету, і робить це й донині: започаткувала проект менторської підтримки для першокурсників, організовує освітні проекти для школярів міста Тернополя для підвищення рівня обізнаності стосовно багатьох захворювань, таких як цукровий діабет, СНІД, туберкульоз, а також з її ініціативи студенти медики розпочали проводити уроки статевого виховання для підлітків у школах та закладах професійної освіти нашого міста.

У 2020 році стала кращим студентом року за активну волонтерську діяльність.

Від початку війни разом з іншими волонтерами займається сортуванням медикаментів.

«Волонтери зі всіх куточків України та й усього світу зараз, неначе злагоджений механізм, працюють, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Хоч я і мої колеги витрачаємо на волонтерство більшість свого вільного часу поза навчанням в університеті, я вважаю, що це лише маленька частина того, що ми можемо зробити. Все буде Україна!»

Дмитро Камінський

Дмитро Камінський

Студент 5-го курсу Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського

Впевнений у собі, активний та цілеспрямований, майбутнє української медицини - так можна охарактеризувати Дмитра. Протягом усього навчання в університеті він активно займався волонтерською та громадською діяльністю.  

Від початку війни займається сортуванням ліків, оскільки вважає, що кожен, хто зараз в тилу має робити максимум, аби разом дійти до перемоги.

«Люди, які займаються волонтерством, завжди мають спокійний душевний стан, адже ми просто не маємо часу на читання поганих новин та зациклювання на них, що дуже актуально в наш час. Я вважаю, що своїми навіть невеликими діями, я можу допомогти тому, хто цього потребує!»

Ірина Третьякова

Ірина Третьякова

Трейд-маркетинг менеджер в Henkel Ukraine

Ірина змушена була виїхати з Києва, випадково опинилась у Тернополі. Тут познайомилась з чудовими людьми з благодійного фонду і приєдналась до команди волонтерів.

«Доля не запитувала згоди на кардинальну зміну життя кожного з нас, але зараз дуже важливо знайти новий сенс в тих обставинах, де ми є. Я разом з іншими волонтерами фонду координуємо поселення і проживання людей, які були змушені покинути свої домівки, щоб хоч трохи повернути їм відчуття комфорту і безпеки. Я тішуся, що можу бути корисною тут і зараз, допомагаючи людям, які цього дуже потребують!»

Корнелія Волинцева

Корнелія Волинцева

Тренер групи підтримки баскетбольного клубу «Тернопіль»

Професійна танцівниця, хореограф з дванадцятирічним досвідом. Тренер із загальної фізичної підготовки.

«Війна – це час, коли мистецтво та творчість набирають нового забарвлення, «живуть» емоціями та життєвими історіями. Нам вже є, про що розповісти усьому світу! Зараз кращим вибором є направити всі свої сили та завзяття на підтримку України! Саме тому я допомагаю як волонтер у хостелі для переселенців, координую їх розміщення та створення комфортних умов для тимчасового проживання. Докладаю максимум зусиль, щоб разом з Благодійним фондом «Тернопіль» здобути нашу перемогу!»

Максим Нікітін

Максим Нікітін

Гравець баскетбольного клубу «Харківські Соколи»

Нині гравець баскетбольного клубу «Харківські Соколи», до цього грав у багатьох командах Вищої ліги та Суперліги, а також був одним з гравців нового БК «Тернопіль». Також є чемпіоном України з баскетболу 3×3 у 2020 році. Свою кар'єру Максим починав у БК «Донецьк».

«Таку ситуацію пережив вже не вперше, тому коли вранці 24 лютого ми прокинулися під перші вибухи ракет у Харкові, то перша думка була, як убезпечити жінку і сина, тому дуже швидко зібрали речі та виїхали з Харкова. Дуже дякую керівництву БК «Тернопіль», що допомогли з влаштуванням у місті. Тепер допомагаю у благодійному фонді «Тернопіль» чим можу. Маю надію, що це все якнайшвидше закінчиться нашою перемогою, а в Україні і самому Донецьку відновиться великий баскетбол!»

Нікіта Найко

Нікіта Найко

Професійний баскетболіст

Професійний баскетболіст, одесит, відіграв два сезони у складі БК «Тернопіль» та доклав свою спортивну майстерність у виведенні клубу до участі у Суперлізі.

«Зараз вважаю своїм обов’язком разом з друзями по команді допомагати перемогти ворога України. Переконаний, що без міцного тилу не буде перемоги на передовій, це як в нашому улюбленому спорті: не здобудеш перемогу без лави запасних і підтримки вболівальників за твоєю спиною!»

Ольга Оплета

Ольга Оплета

Волонтерка. Студентка 3-го курсу Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського

Найголовніше для Ольги – в будь-яких життєвих обставинах залишатися людиною. Творчість, загострене почуття справедливості та постійне бажання різнобічного розвитку однозначно характеризує її. Волонтерською діяльність займається ще з шкільних років.

Неодноразово організовувала літні дитячі табори, збори коштів на благодійність, в тому числі для безпритульних тварин, долею яких переймається особливо, благодійні акції, зокрема «Я з тобою» в ТНМУ, «Малюй для тваринок», благодійний ярмарок. Волонтерила на різних заходах, що організовувалися за ініціативи активних студентів Тернополя (зокрема міського учнівського парламенту, студентського парламенту ТНМУ та ініціативи інших студентів медичного університету).

Протягом двох років є ментором (другом та наставником першокурсників) в ТНМУ. Від початку війни допомагає там, де може допомогти: від плетіння маскувальних сіток до сортування медикаментів.

«Ми не маємо права опускати руки, кожний робить свій маленький вклад в перемогу своєю вірою в неї!»