Хочу допомогти
ua en

Допомога фонду

Ми докладаємо багато зусиль, часу, енергії і ваша підтримка дуже важлива. Підтримайте нас, будь ласка!

Волонтери Фонду
Валерія Благуляк
Валерія Благуляк
Валерія Благуляк
Валерія Благуляк
Студентка 3-го курсу ТНМУ
«Я впевнена, що кожен навіть невеликим добрим ділом робить зараз неможливе, адже в єдності наша сила! До перемоги!»

Наполегливість, впертість та справедливість - це саме ті риси, які супроводжують Валерію в її справах усе життя.

Волонтерством почала займатися ще в 2019 році на першому курсі, де брала участь в ліпленні вареників для наших мужніх захисників. Протягом наступних років брала участь в різних студентських активностях, зокрема лекціях для школярів зі статевого виховання «Sex education» та згодом створила свій цикл лекцій: проект «Ментальне здоров‘я» та «Вплив ґаджетів».

З 2020 року Валерія є також заступником керівника програми «Менторство» в ТНМУ.

Від початку війни з друзями сортує та збирає медикаменти, що вважає безпосередньо своєю сферою відповідальності.

Владислав Рижов
Владислав Рижов
Владислав Рижов
Владислав Рижов
Тренер дублюючого складу команди баскетбольного клубу «Тернопіль»
«У цей складний час для нашої країни так важливо зберігати бойовий настрій та жагу до перемоги. Наша країна, як ніколи, має сили, чистий розум та впевненість у своїх діях. Це «фінальний матч», в якому перемога тільки за Україною! Баскетбольний клуб продовжує свою діяльність з користю для країни та її мешканців, ставши Благодійним фондом «Тернопіль». Ми впевнені в перемозі! Слава Україні!»

Професійний гравець, вихованець маріупольської школи баскетболу.

Дарина Шандрук
Дарина Шандрук
Дарина Шандрук
Дарина Шандрук
Студентка 5-го курсу Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського
«Волонтери зі всіх куточків України та й усього світу зараз, неначе злагоджений механізм, працюють, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Хоч я і мої колеги витрачаємо на волонтерство більшість свого вільного часу поза навчанням в університеті, я вважаю, що це лише маленька частина того, що ми можемо зробити. Все буде Україна!»

Волонтерством займається з 2018 року, коли навчалася на другому курсі університету, і робить це й донині: започаткувала проект менторської підтримки для першокурсників, організовує освітні проекти для школярів міста Тернополя для підвищення рівня обізнаності стосовно багатьох захворювань, таких як цукровий діабет, СНІД, туберкульоз, а також з її ініціативи студенти медики розпочали проводити уроки статевого виховання для підлітків у школах та закладах професійної освіти нашого міста.

У 2020 році стала кращим студентом року за активну волонтерську діяльність.

Від початку війни разом з іншими волонтерами займається сортуванням медикаментів.

Дмитро Камінський
Дмитро Камінський
Дмитро Камінський
Дмитро Камінський
Студент 5-го курсу Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського
«Люди, які займаються волонтерством, завжди мають спокійний душевний стан, адже ми просто не маємо часу на читання поганих новин та зациклювання на них, що дуже актуально в наш час. Я вважаю, що своїми навіть невеликими діями, я можу допомогти тому, хто цього потребує!»

Впевнений у собі, активний та цілеспрямований, майбутнє української медицини - так можна охарактеризувати Дмитра. Протягом усього навчання в університеті він активно займався волонтерською та громадською діяльністю.  

Від початку війни займається сортуванням ліків, оскільки вважає, що кожен, хто зараз в тилу має робити максимум, аби разом дійти до перемоги.

Ірина Третьякова
Ірина Третьякова
Ірина Третьякова
Ірина Третьякова
Трейд-маркетинг менеджер в Henkel Ukraine
«Доля не запитувала згоди на кардинальну зміну життя кожного з нас, але зараз дуже важливо знайти новий сенс в тих обставинах, де ми є. Я разом з іншими волонтерами фонду координуємо поселення і проживання людей, які були змушені покинути свої домівки, щоб хоч трохи повернути їм відчуття комфорту і безпеки. Я тішуся, що можу бути корисною тут і зараз, допомагаючи людям, які цього дуже потребують!»

Ірина змушена була виїхати з Києва, випадково опинилась у Тернополі. Тут познайомилась з чудовими людьми з благодійного фонду і приєдналась до команди волонтерів.

Корнелія Волинцева
Корнелія Волинцева
Корнелія Волинцева
Корнелія Волинцева
Тренер групи підтримки баскетбольного клубу «Тернопіль»
«Війна – це час, коли мистецтво та творчість набирають нового забарвлення, «живуть» емоціями та життєвими історіями. Нам вже є, про що розповісти усьому світу! Зараз кращим вибором є направити всі свої сили та завзяття на підтримку України! Саме тому я допомагаю як волонтер у хостелі для переселенців, координую їх розміщення та створення комфортних умов для тимчасового проживання. Докладаю максимум зусиль, щоб разом з Благодійним фондом «Тернопіль» здобути нашу перемогу!»

Професійна танцівниця, хореограф з дванадцятирічним досвідом. Тренер із загальної фізичної підготовки.

Максим Нікітін
Максим Нікітін
Максим Нікітін
Максим Нікітін
Гравець баскетбольного клубу «Харківські Соколи»
«Таку ситуацію пережив вже не вперше, тому коли вранці 24 лютого ми прокинулися під перші вибухи ракет у Харкові, то перша думка була, як убезпечити жінку і сина, тому дуже швидко зібрали речі та виїхали з Харкова. Дуже дякую керівництву БК «Тернопіль», що допомогли з влаштуванням у місті. Тепер допомагаю у благодійному фонді «Тернопіль» чим можу. Маю надію, що це все якнайшвидше закінчиться нашою перемогою, а в Україні і самому Донецьку відновиться великий баскетбол!»

Нині гравець баскетбольного клубу «Харківські Соколи», до цього грав у багатьох командах Вищої ліги та Суперліги, а також був одним з гравців нового БК «Тернопіль». Також є чемпіоном України з баскетболу 3×3 у 2020 році. Свою кар'єру Максим починав у БК «Донецьк».

Олександр Цюпа
Олександр Цюпа
Олександр Цюпа
Олександр Цюпа
волонтер Благодійного Фонду Тернопіль
Я, Олександр - волонтер Благодійного Фонду Тернопіль. Волонтери – це люди, які прийшли за покликанням власної душі, готові допомогти тим, хто цього потребує, це внутрішня здатність людей, яким не все одно. Долучайтесь до діяльності фонду - це цікаве заняття, яке приносить прекрасні результати, а головне - приближує Нас до Перемоги!!!

Волонтер Благодійного Фонду Тернопіль

Ольга Оплета
Ольга Оплета
Ольга Оплета
Ольга Оплета
Волонтерка. Студентка 3-го курсу Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського
«Ми не маємо права опускати руки, кожний робить свій маленький вклад в перемогу своєю вірою в неї!»

Найголовніше для Ольги – в будь-яких життєвих обставинах залишатися людиною. Творчість, загострене почуття справедливості та постійне бажання різнобічного розвитку однозначно характеризує її. Волонтерською діяльність займається ще з шкільних років.

Неодноразово організовувала літні дитячі табори, збори коштів на благодійність, в тому числі для безпритульних тварин, долею яких переймається особливо, благодійні акції, зокрема «Я з тобою» в ТНМУ, «Малюй для тваринок», благодійний ярмарок. Волонтерила на різних заходах, що організовувалися за ініціативи активних студентів Тернополя (зокрема міського учнівського парламенту, студентського парламенту ТНМУ та ініціативи інших студентів медичного університету).

Протягом двох років є ментором (другом та наставником першокурсників) в ТНМУ. Від початку війни допомагає там, де може допомогти: від плетіння маскувальних сіток до сортування медикаментів.