
Продукти харчування надійшли до деокупованої території. Коли російська армія взяла під свій контроль українські міста та села, багато хто лишився вдома. Переважно це були літні люди і/або люди з інвалідністю. Вони не мали змоги виїхати або вирішили бути на рідній землі, як вони кажуть, попри все.

Опинившись на війні, ці люди переобладнали підвали із картоплею і закрутками - на сховища та ділилися останньою їжею з сусідами.