Хочу допомогти
ua en
До нас звернулися з запитом на візок та ентеральне харчування для важкопораненого військовослужбовця в госпіталь.

Допомога фонду

Ми докладаємо багато зусиль, часу, енергії і ваша підтримка дуже важлива. Підтримайте нас, будь ласка!

До нас звернулися з запитом на візок та ентеральне харчування для важкопораненого військовослужбовця в госпіталь. Завдяки #Lift Ukraine ми змогли надати допомогу, але необхідність в цьому харчуванні залишається дуже гострою!
Тому хочемо поділитися історією нашого захисника від першого лиця:
«Моя історія водночас і схожа на історії багатьох чоловіків, які з початком цієї ганебної війни, розпочатої росією, не вагаючись пішли захищати Україну добровільно, і в той же час, по-своєму, унікальна. Як кажуть медики, які після отримання мною важкого поранення, боролися за моє життя не одну добу і продовжують зараз діставати осколки з мого тіла, я маю вже два дні народження…
Моя розповідь про себе не має на меті розчулити Вас, оскільки кожен хто на війні, прекрасно розуміє всі ризики для свого життя та здоров’я. Її основна мета – привернути Вашу увагу до важкопоранених, які все ж таки потребують допомоги не лише рідних, побратимів та друзів, а й волонтерських організацій та суспільства в цілому. Найкраще це розповіла би моя мама, яка зараз зі мною, як би важко їй було би без допомоги лікарів, волонтерів та інших небайдужих людей.
Після початку війни, а саме 25.02.2023, я пішов добровольцем у лави ЗСУ.
За весь період служби у складі 2 стрілецького батальйону 24 ОМБр ім.Короля Данила приймав участь у захисті України на різних напрямках.
28.09. 2023 року попав разом із побратимами під артобстріл та отримав множинні поранення практично всіх частинах тіла (грудна клітка, легені, м’які тканини та кістки), які ускладнилися масивною кровотечою. Найбільше постраждала ліва рука, яку згодом лікарям (шпиталь у м.Дніпро) довелося ампутувати, щоб зберегти мені життя…
Наразі продовжую стаціонарне (в тому числі – оперативне) лікування у м.Вінниця. Загалом пройшло 6 операцій і має бути ще декілька.
Маю намір пройти повний необхідний курс лікування та реабілітації, включно із протезуванням лівої руки біонічним протезом для можливості відновлення її функціональної здатності.
Після лікування та реабілітації планую повернутися до активного життя/трудової діяльності та, при необхідності - отримати другу вищу освіту. Якщо мені дозволить стан здоров’я та буде необхідність (триватиме війна) – я знову повернуся до захисту України на фронті.
Дякую кожному, хто допоміг у найважчі хвилини та продовжує підтримувати мене у непростому, однак цілком реальному шляху до одужання та повернення в активне соціальне та трудове життя!»
❗️ Якщо в Вас є можливість допомогти нашому Герою - зверніться до нас! Це питання не тільки здоровʼя, а життя в цілому!
Nova Poshta Humanitarian вдячні за постійну підтримку та допомогу! 🤝🇺🇦
Останні новини