Це був надзвичайно важкий день. Наші мужні волонтери рушили з гуманітарною місією до звільненого від російських військ м.Ізюм Харківської області! Військові чекали на нашу допомогу! БО "БФ" Тернопіль" організовано перевезення продуктів харчування, палива тощо.
ВСУ продовжує повертати своє, нищити окупантів, здобувати нашу спільну перемогу. Вірте у Збройні Сили України! Переможемо разом!

