Хочу допомогти
ua en
Окупанти обстріляли Миколаїв двічі за ніч, влучили у водопровід.

Допомога фонду

Ми докладаємо багато зусиль, часу, енергії і ваша підтримка дуже важлива. Підтримайте нас, будь ласка!

Окупанти обстріляли Миколаїв двічі за ніч, влучили у водопровід. Пошкоджено житлові будинки та магазини. Одного з нічних ударів завдано ракетою "Смерч".
БО"БФ"Тернопіль" продовжує підтримувати миколаївців! Передаємо допомогу разом з ПрАТ "Добра Вода" !
 
Останні новини