Продовжується Фестиваль "ВідкрийТЕ спорт.BaskET" у різних баскетбольних локаціях міста Тернопіль. У заході приймають участь 25 шкіл. У кожній команді по 15 дітей. Учасники спілкуватись, співпереживали, допомогали , були частиною команди! Діти зарядились позитивними емоціями та відмінним настроєм!


Організатори заходу: Тернопільська міська рада , БК Тернопіль , Дитяча академія ім. Д. Забірченка, КДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР , Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення, Тернопільське обласне відділення НОК України.
