Вони щодня у своїх руках мають сотні медичних препаратів, які ретельно сортують, ведуть облік, а тоді пакують для відправки у місця, де найбільше потрібні ліки. Ці дівчата та хлопці - студенти, які в майбутньому стануть лікарями. Найвірогідніше, хорошими лікарями, адже мають чуйне серце. Бо з перших днів війни зголосилися стати волонтерами у нашому благодійному фонді. Хтось уже має чималий волонтерський досвід попри свій юний вік, а хтось лише набуває цього досвіду саме тут.
Дякуємо вам, наші помічники! Дякуємо Валерії Благуляк, Дарині Шандрук, Ользі Оплеті, Дмитру Камінському, Олені Чарківській, Олені Ховалко, Ілоні Новаківській, Антону Старовєрову, Нілі Гребеніжко, Олександру Кельнеру! Також дякуємо доброчинцям зі всього світу, які надсилають нам гуманітарну допомогу та кошти, які вкрай необхідні Україні!
Ми вистоїмо і обов'язково переможемо! Якщо бажаєте допомогти, реквізити тут.