Хочу допомогти
ua en
Світанок 6 червня для цих херсонців - це початок великого лиха, бо стало відомо про руйнування греблі Каховської ГЕС.

Допомога фонду

Ми докладаємо багато зусиль, часу, енергії і ваша підтримка дуже важлива. Підтримайте нас, будь ласка!

🌐 Світанок 6 червня для цих херсонців - це початок великого лиха, бо стало відомо про руйнування греблі Каховської ГЕС. Підрив греблі здійснили російські окупаційні сили, які захопили, замінували і контролювали гідроелектростанцію від 24 лютого 2022 року. БО "БФ "Тернопіль" з партнерами продовжує підтримувати постраждалих. Видача гуманітарної допомоги триває.
💙💛 Тримаймося разом заради нашої Перемоги!
Останні новини