Захід "Як підсилити волонтерський фронт", який пройшов днями у Тернополі, закінчився! Дякуємо за організацію наших партнерів СД Платформа Тернопіль.
Благодійний фонд "Тернопіль" розповів про свою діяльність, можливості розвитку та секрети розвитку волонтерського руху.
Учасники заходу презентували свої волонтерські проєкти та обрали переможців. Ними стала ініціатива по облаштуванню бомбосховищ для цивільних: забезпечення приміщень аптечками, водою, світлом, теплими ковдрами тощо.
Дякуємо усім! Тримаємо волонтерський стрій
! Пам'ятаємо, після Перемоги нам потрібно буде відбудувати країну!
