Завезли воду в Тернопільську міську комунальну лікарню 3 хлопцям від ПрАТ "Добра Вода". Лікарі та медичний персонал турбуються про захисників, допомагають відновитися після травм.
Наші воїни повинні відчувати підтримку українців завжди!
Долучайся своїм внеском та допомагай військовим разом з нами!