У День фізичної культури і спорту в Україні, приймали участь у "Тернопільської Озеряни 2022" на підтримку ЗСУ!
Тепер зібрали усе необхідне та передали для наших військових разом з Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення та Вікторією Безгубенко-Гнатишин!
Наближаємо Перемогу разом!

