До збору допомоги на херсонський напрямок долучаються не тільки представники бізнесу, благодійних фондів, громадських організацій, а і мешканці Тернополя. Наталя Шелетин звернулась з проханням відправити холодильник, який потрібен особливо у жаркі дні. Тому коли дізналась, що ми чекаємо на хлопців з Благодійний Фонд "БОНУМ", які ідуть у тому напрямку, зраділа, що зможе передати допомогу. Холодильник разом з 3 палетами води від ПрАТ "Добра Вода" вже рухаються до Херсону. ![]()
