...Доброго дня!
Щиро дуже ДЯКУЄМО, за приємно вражаючу посилку!!! Сказати, що ми вдячні, це нічого не сказати! Не вистачає слів передати всю нашу радість і вдячність. Окреме дякую, що так швидко відповіли і допомогли, а також, що навіть оплатили доставку. Нехай Бог дає Вам сили, міру здоров'я, натхнення, щоб і надалі могли так завзято допомагати, хто цього потребує!
Допомога суперова!!! А полотенця. Гігієни стільки, та така гарна. Дуже дякуємо, що Ви нам так допомогли!
