Складні часи проявляють сильних людей, людей честі, слова і діла. Днями Дмитро Забірченко, головний тренер команди баскетбольного клубу "Тернопіль", вирішив продати цінний спортивний трофей - чемпіонський золотий перстень Суперліги сезону 2010/2011, отриманий за часів гри в БК "Будівельник" і передати виручені кошти на благодійність.
"Зараз багато спортсменів виставляють на аукціони свої трофеї та футболки/майки/буци. Я вирішив також приєднатися до них. Не приховую, звичайно, цей перстень мені дорогий, але цінності з часом змінюються... Особливо під час війни. Тож усі виручені кошти підуть на допомогу благодійним фондам України, один із яких – наш БФ "Тернопіль", - так пояснив свої наміри Дмитро.
Буквально за кілька днів до такої доброї справи долучилися багато людей, а лот придбав за 400000 грн Ігор Комендат, президент баскетбольного клубу "Тернопіль", і залишив перстень тому, хто по праву його повинен носити, Дмитру Забірченку. Дмитро в свою чергу пожертвував 200000 грн БФ "Тернопіль", другу половину виручених коштів теж спрямував на благодійність. Підтримуючи один одного, підтримуємо країну і наближаємо перемогу!